“Zbuloi lidhjen e re nga Facebooku”. Kujtim Gjuzi del me njoftim u.rgjent sot, jep lajmin e papritur

Deputeti Kujtim Gjuzi ka njoftuar një konferencë shtypi mesditën e sotme. Politikani që është lakuar në të gjitha rastet për veshjen dhe sjelljen e tij, ka lajmëruar se do të ketë një konferencë shtypi, por pa specifikuar se çfarë do të thotë.

Gjuzi, së fundi është përfolur për një lidhje të re dashurie me një vajzë, që siç ka pohuar ai e ka njohur përmes rrjeteve sociale.

Gjuzi, është një nga ata deputetë të listës së Partisë Demokratike, që e mori mandatin pas lënies nga deputetët e opozitës. Gjuzi, së fundi është përfolur për një lidhje të re dashurie me një vajzë, që siç ka pohuar ai e ka njohur përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i deputetit:

Të nderuar kolegë,

Sot, dt 24 Dhjetor, ora 13. 00 deputeti z.Kujtim Gjuzi, do te kete nje konference per shtyp (kati dyte, ngjitur me komisionin e Sigurise)

Ftohen mediat për ta ndjekur dhe pasqyruar këte veprimtari.

Faleminderit për bashkëpunimin