Zaimina Vasjari nuk i le vend imagjinatës, provokon keq me foton e fundit

Zaimina Vasjari e cila duket e shkeputur nga tregu muzikor, ka gjetur mënyrën se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes së fansave të saj.

Këngëtarja e njohur, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, herë pas here ndan me ndjekësit foto shumë hot dhe s.eksi.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, ku ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Zaimina duket në super formë me format e saj perfkte. Madje edhe fansat nuk kanë nguruar që ta komplimentojnë.