Video ska.ndali/ “Largohu, qërohu…”. Ul.ërima dhe br.itmat e gruas në mes të Tiranës, ç’po i ndodhte, qytetarët afrohen por…Një ngjarje aspak e zakontë është shënuar në zonën Don Bosko në Tiranë ku një qytetare është ngacmuar seksualisht nga një maniak seksual në mes të rrugës dhe video është filmuar nga qytetarët.Një i moshuar është filmuar nga disa qytetarë, teksa i ngjitet mbrapa një gruaje, pavarësisht thirrjeve të saj që ai të largohet.Zonja i ka bërtitur në mes të rrugës që të largohet, por ai ka vazhduar që t’i shkojë nga mbrapa.

“>http://