VIDEO/ “Qenkan rra.f disa motërq*ra”, Stresi përfundon serish në komisariat, nxehet keq: Do lë muzikën

Rrepisti i njohur, Arkimed Lusha, i njohur si Stresi ka përfunduar serish në komisariat. Mësohet se dy ditë më parë reperi Mato Lale së bashku me shokun e tij janë bërë bërë pjesë e një she.rri, dhe për pasojë kanë përfunduar në spital.

Pas she,rrit ata kanë denoncuar reperin e njohur Stresin së bashku me shokët e tij.

Ka qenë vetë Stresi që e ka bërë me dije gjithë këtë histori nëpërmjet një videoje live në Instagram. Arkimedi sapo kishte dalë nga komisariati i policisë pasi ishte denoncuar nga Mato Lale dhe shoku i tij. Reperi ka shpjeguar se kanë qenë policët që kanë shkuar tek shtëpia e tyre dhe i thirrën për të deklaruar.

SHIKONI VIDEON KETU