VIDEO/ Ndodh ëndrra e çdo njeriu! Autostrada mbushet me paraNje video e  filmuar nga nje gazetare tregon momentin kur qyettaret braktisin makinat e tre dhe turren te mbledhin dollaret qe kane marre dhene, pasi kane rene nga nje makine e blindur qe po bente transportin e tyre.Ngjarja ka noddhur ne ne New Jersey, SHBA dhe pamjet po ben xhiron e rrjetit.Departamenti i policisë tha se ngjarja u raportua rreth orës 8.30 te dites se djeshme dhe pati shume telefonata ne 911 qe njoftuan se ishte nje mjet i blinduar qe u hap dhe u derdhen parate.

VIDEO-KLIKO KETU