Video/ Djali i futbollistit të njohur brohoret për skuadrën kundërshtare, ai i **** në sy të të gjithëveNë ndeshjen e zhvilluar së fundmi nga Barcelona kundër Real Betis-it, e cila përfundoi me rezultatin 5-2 për Barcelonën, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë djali i vogël i Messi-t.Messi dhe Suarez po qëndronin në stadium së bashku me fëmijët e tyre, mirëpo në momentin kur Real Betis kalon në avantazh, djali i Messi-t ka brohoritur duke ngritur duart lart, në mbështetje të skuadrës kundërshtare.Ky veprim nuk ka kaluar pa u vënë re nga dy futbollistët, Messi dhe Suarez.

Ky i fundit ka nisur të qeshë dhe tregon me gisht të voglin, ndërsa Messi vë dorën në kokë dhe i flet të birit duke qeshur.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://vidnews.net/video/1566902377403?utm_source=faxweb.al&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo