Video/ Çfarë s’u pa nga ndeshja? Reagimi i trajnerit shkakton të qeshura pa fund në…

Kosova humbi me rezultatin 3-5 në transfertë përballë Anglisë edhe pse ka bërë një paraqitje të mirë.

Pas përfundimit të fraksionit të parë të lojë, “dardanë” ishin duke humbur me rezultatin 5-1 dhe trajneri zviceran Bernard Challandes është parë tepër i irrituar në dhomat e zhveshjes por në momentin kur kuptoi se po filmohej nga kamerat, reagimi i tij ishte komik teksa dhuroi një buzëqeshje.

Ky reagimi i tij ka shkaktuar të qeshura mes të pranishmëve në një studio televizive.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://boldnews.al/wp-content/uploads/2019/09/70898184_132500944729139_2965830589518531548_n.mp4?_=1