Uou/ Sh.përthen rrjeti, fotot që sapo publikoi ish-banorja e Big Brother po ‘bëjnë namin’, shfaq format bo.mbastikeIsh-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram por gjithë vëmendjen e kanë marrë format e saj që na kanë lënë të gjithëve gojëpaur.Jaçe mesa duket po shijon disa ditë pushimesh dhe shfaqet mjaft në formë në foton e publikuara në Instagram, ku po shijon disa ditë të nxehta në plazh, dhe me xhiro me motor uji.Fotot e fundit janë shpërthyese, me të pasmet në plan të parë që i kanë lënë të gjithë me gojë hapur.

Ajo tashmë është biznesmene, por pasioni për fotografinë vazhdon, e mesa duke pasion ka të ngacmojë edhe ndjekësit në rrjete sociale.

This slideshow requires JavaScript.