Uaa/ Familja e shpalli të humbur, por ai kishte….dalin detajet dri.thëruse, si përfundoi ai në…Policia ka dhënë njoftimin për 40-vjeçarin e shpallur në kërkim pasi familja kishte humbur kontaktet.Në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në fshatin Shijon, shtetasi Rrapush Çeca, 40 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Seat” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur vetë drejtuesi i mjetit i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Ky shtetas ishte shpalluar në kërkim nga Komisariati i Policisë Elbasan mbrëmjen e djeshme, për largim nga banesa pasi kishin bërë kallzim familjarët se kishin humbur kontaktet me këtë person. Grupi hetimor po vijon punēn për zbardhjen e shkakut të aksidentit dhe dokumentimin e plotë të tij.