Ua asnjë se dinte/ Sabri Fejzullahu sapo na prezantoi me djalin nga martesa e parë, ngjajnë si ‘dy pika’ uji, ja vëllai i ErmalitShumë pak e dinin se këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu ka dy fëmijë nga martesa e tij e parë. Si rrallëherë, Sabriu ka publikuar një foto së bashku me djalin e tij të madh, nga martesa e parë, Armendin.Të gjithë njohin, vetëm Ermalin, por këngëtari është baba i dy fëmijëve nga martesa e tij e parë. Ai ka djalin Armend dhe një vajzë të quajtur Adelina.“Djali im i madh Armend-Votra”, ka shkruar Fejzullahu krahas fotos.