U nda nga burri, zbulohet shkaku. Këngëtarja e njohur kishte lidhje me një tjetër, ja fotot

Nuk ka kaluar shume kohe prej kur këngëtarja e njohur bëri një kërkesë  zyrtare në një gjykatë në për shkurorëzimin nga ish-bashkëshorti.

Pas divorcit, Adele ka vendsur të nisë një jetë të re duke hedhur pas krahëve të shkuarën.

Burime  zbuluan se 31-vjeçarja ka dalë në disa takime romantike me reperin Skepta dhe kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin. Skepta dhe Adele kanë qenë miq të mirë por pas ndarjes së këngëtares, dyshja filluan ta shikojnë me tjetër sy njëri-tjetrin.

Vetëm së fundmi, disa burime nga ‘The Sun’, kanë raportuar se Adele e ka prezantuar Skeptën me rrethin e saj të miqve dhe kjo tregon se ato kanë nisur seriozisht një lidhje mes tyre. “Fakti që Skepta ka takuar Laurën dhe James-in është një shenjë shumë pozitive. Të gjithë duam më të mirën për ta”, janë shprehur burimet.