“Sot do ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm të jetës time…”. Ish-deputeti sapo na e njoftoi: Miqtë e mi, nga sot unë…Ish-deputeti Klevis Balliu ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se sot është bërë baba për herë të parë.Krahas shkrimit ku bën me dije ardhjen në jetë të djalit të tij, Klevis Balliu ka publikuar dhe një foto teksa duket me të voglin duke e mbajtur në krahë.Postimi i Klevis Balliut:

Të dashur miq.

Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time.

Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.

Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.

Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira.

Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.