“Sot bën 4 vjeç”, na paska gënjyer të gjithëve, Luana Vjollca ka një bebeTë gjithë janë kuriozë për jetën e saj private pasi ajo në fakt është kujdesur që ta mbajë shumë të fshehtë.Këtë mbrëmje Luana Vjollca ka bërë një deklaratë që në fillim i habiti të gjithë, por më pas sqaroi çdo gjë.Ajo tha se ka një bebe, por… e kishte fjalën për emisionin e saj dhe se ka mbushur plot 4 vjeç.