Sh.okuese/ Sa e vogël, i shkon dhe e merr peng, më pas e për.dhunon dhe e mban në…detaje tr.onditëseNjë ngjarje sh.okuese ka tronditur kryeqytetit ku një 30-vjeçar pasi ka përdhunuar ish-të dashurën e tij, e ka mbajtur peng për disa orë.Mësohet se i riu që është vënë në pranga është identifikuar si Ledjon Spahiu ndërsa mban edhe emrin Besmir Kurtdeda, ndërkohë që ka kryer dhe marrëdhënie me dhunë me ish-të dashurën e tij 20-vjeçare, dhe e ka mbajtur peng për disa orë atë.E reja është pajisur me urdhër mbrojtje pas ngjarjes së rëndë.

”Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit L(B). S(K)., 30 vjeç, pasi ka konsumuar veprat penale “Dhuna në familje”, “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” dhe “Heqja e paligjshme e lirisë”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë për rastin.