Po shkonte për Tiranë dhe përfundon në Shkup çfarë i ka ndodhur Kejvina Kthellës

Kejvina Kthella ka ngatërruar rrugën dhe në vend që të kthehej nga Prishtina në Tiranë, ka përfunduar në Shkup.

Këtë modelja e ka treguar mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit “Dance with me”, duke u justifikuar për faktin që nuk kishte shkuar në prova.

Image

“Kejvina çfarë të ndodhi dje që nuk erdhe në prova?”, e pyeti Alketa.

“Humba rrugën. Po kthehesha nga Kosova dhe përfundova në Shkup”, tha Kejvina.

Image