Pasi doli nga b.urgu e tradhëtoi? Albërije Hadërgjonaj e tregon për herë të parë: Ja arsyeja përse shkoi me femra të tjeraAlbërie Hadërgjonaj në emisionin NIN ka rrëfyer detaje të reja për ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj. Ajo ka treguar se ajo është ndarë për shkak të tradhtisë së vazhdueshme dhe kjo e ka lënduar shumë.“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.Ndërkohë, ajo u shpreh se ndonëse edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për t’iu mos bërë barrë vajzave të saj.