Pas telasheve për d.r.ogën me policinë, Oriola Marashit i dalin fotot s.e.ksi, me këmbët lart duke…

Modelja Oriola Marashi nuk ka reaguar aspak deri më sot për situatën jo fort të këndshme mbrëmjen e së shtunës që ka kaluar në Tiranë.

Mesa duket, pas telasheve që pati me policinë, ku u kap me d.r.ogë në makinë, ajo është e pashqetësuar dhe në postimet e saj nuk gjejmë asnjë koment për sa është folur në media.

Së fundmi, Oriola ka publikuar në Instastory dy foto ku duket se ka nisur stërvitjen në palestër dhe një foto nga vaska nga e cila tregon këmbët.

Modelja tashmë do të përballet me organet e drejtësisë, pasi do të jetë Prokuroria e Tiranës që do të vendosë nëse çështja do të pushohet apo do të dërgohet në Gjykatë.