Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca fejohet me biznesmenin e njohur (FOTO)Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn.Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë.Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh. Një foto e publikuar nga moderatorja ka ngritur dyshimet se çifti janë fejuar. Në foto Luana shfaqet me një unazë që mund të cilësohet pa frikë si unazë fejese.

Urimet e shumta kanë shtuar edhe më shumë zërat rreth këtij eventi në jetën e saj.