Pamje me përmbajtje +18 në profilin e Klea Huta në Facebook, këngëtarja reagon urgjent

Këngëtarja shqiptare, Klea Huta po përballet me një makth oret e fundit. Ne profilin e saj ne Facebook jane publikuar pamje me permbajtje te larte e.rotike.

Ajo ka rene pre e sulmit kibernetik.

Klea ka reaguar ne Instagram dhe ka bere nje lutje qe ta ndihmojne.