“Oiiii”. Pamje d.rithëruese. Gruaja ‘vajton’ burrin, ja v.ranë para syve, çunat ja pl.agosën, trupi i tij i mbuluar me gjak…Pamje të forta janë ato që janë publikuar nga mediat greke, pak pas atentatit që iu bë babait dhe 2 djemve.Nga atentati mbeti i vrarë 54-vjeçari shqiptar Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi.Në videon e publikuar nga MEGA shihet shqiptari i vrarë dhe e shoqja që qan pranë tij. Videoja është bërë pak pasi policia kishte mbërritur në vendin e masakrës, që i ngjante një zone lufte.

Burimet mediatike thonë se kamerat e sigurisë në vendin e ngjarjes kanë zbuluar autorin e vrasjes. Ai është një burrë rreth të 50-ave, që jeton në Petralona. Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë se çfarë ka ndodhur në ato minuta tmerri, kur kalimtarët dhe klientët e lokalit vraponin për të shpëtuar kokën.

“>http://