Oh zot sa i ri ike/ S’të bëri dot nëna dhëndër o bir. Tragjedi e rëndë mëngjesin e sotëm, ja ç’i ndodhi të riut teksa po…ah sa tm.errNjë tragjedi e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në aksin Laç-Patok, ku një 22-vjeçar ndërroi jetë pas një aksidenti automobilistik. Mësohet se i riu është shtetasi Redon Zefi banues në qytetin e Laçit.Humbja e kontrollit të automjetit bëri që i riu të dilte nga rruga dhe për pasojë të ndërronte jetë si pasojë e plagëve të marra.Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.