Nuk të them lamtumirë o shpirt, o shoku im i vetëm! Djali i aktorit t.rondit me statusin e tij

Ndarja nga jeta e aktorit dhe regjisorit të madh Rikard Ljarja duket se më e vështirë është për të birin.

Djali i aktorit që humbi jetën pak ditë më parë, pasi u mund nga sëmundja e rëndë që e kishte prekur prej kohësh, i ka bërë një dedikim rrëqethës.

Në rrjetet sociale, djali i aktorit shkruan se nuk do të donte kurrë që të vinte kjo ditë, jo kaq shpejt, thotë ai.

STATUSI I PLOTE

Drita e shprit tim u largua fizikish por kurr slargohesh dot nga mua,do jesh gjithmon me mua o ba o shpirt im o shoku im i vetem. S’do doja te shkruaja kurr per kte dit , jo kaq shpejt jo, m fal. Nuk te them lamtumir, do te them si cdo dit “Ciao Tado” , do takohemi e do kemi perjetesin per bisedat tona. Prehu ne paq o bab se drita e shpirtit tend eshte me mua.

djali rikard ljarja