Nuk flasin prej kohësh, Jul Deda pl.as k.eq ndaj Gent Zenelajt, ja ç’i bën në mes të emisionit

Dy aktorët e humorit, Gent Zenelaj dhe Jul Deda prej kohësh nuk flasin me njëri-tjetrin. Sipas sqarimeve që dy aktorët kanë dhënë, duket se është vendimi i Gent Zenelajt për të mos mbajtur një komunikim bashkë.

Por, duket se Jul Deda ka vendosur ta ‘acarojë’ publikisht, pasi e ka imituar atë. Në puntatën e parë të spektaklit “Klanifornia”, Jul Deda ka imituar Gent Zenelajn si anëtarin e ri të jurisë në Dance With Me.

Veshur si Gent Zenelaj me tiranda dhe duke ngrënë, Jul Deda ka preferuar ta imitojë vetë ish-mikun e tij, që preferon të mos i flasë më.