Ngjarje e rë’ndë në Kamzë, policia dhe zjarrfikësja në vendngjarjeNjë ngjarje e rë;ndë është shënuar këtë pasdite në Kamzë ku raportohet se një automjet është shkrumbuar plotësisht nga flakët.Deri më tani nuk raportohet për të plagosur por vetëm për dëme materiale. Makina tip Ford Focus, është shkrumbuar plotësisht si pasojë e zjarrit. Dyshohet se shkak i zjarrit të ketë qenë një defekt teknik në makinë.