Lajm i trishtë/ Humb jetën biznesmeni i njohur shqiptar, stafi i bën gjestin prekësNjë humbje e madhe për biznesin shqiptar. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë biznesmeni , Ahmet Çaçi.Shënimi i plotë në FacebookPafund të trishtuar për dhimbjen e thellë që na dha ndarja nga jeta e themeluesit te Floëer Hotel, Ahmet Çaçi.

Suksesi i Floëer Hotel është pasqyrimi i vizionit të tij dhe ne mbetemi të vendosur të çojmë më tej ëndrrën e tij për një turizëm elitar ne Shqiperi.

Një lider i jashtëzakonshëm por mbi të gjitha njeri i jashtëzakonshëm me një shpirt të jashtëzakonshëm.