Lajm i fundit/  Policia ‘zbarkon me ur.gjencë në mes të Bllokut në Tiranë’, çfarë ndodhi aty pak minuta më parë?Një ngjarje e rëndë u regjistruar pak momente më herët në ish-Bllok, në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur pasi një person ende i paindetifikuar e qëlloi me tytën e pistoletës.Bëhet fjalë për 39 vjeçarin E.Xh, i cili fatmirësisht nuk ka marrë lëndime.“Rreth orës 15:15, në Bllok, një shtetas ende i paidentifikuar gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur dyshohet me qytën e pistoletës shtetasin E. Xh., 39 vjeç, i cili nuk ka marrë lëndime. Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë po kontrollojnë zonën me qëllim  kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.