Lajm i Fundit/ P.las sh.erri mes të rinjve në lokal, kër.asin shishet kokës, lahet vendi në gjak, ah sa e rëndë, ky djal sapo…Ka plasur sherri mes disa personave në Librazhd dhe një prej tyre ka mbetur i plagosur rëndë.Mësohet se i riu me inicialet F.D është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për të marrë ndihmën mjekësore.Informacion paraprak:

Nje sherr banal midis te disa te rinjve ka ndodhur ne fshatin Hotolisht ku si pasoje ka mbetur I plagosur me mjet te mprehte nje I ri me iniciale F. D.

I riu ka mare mjekimin ne spitalin e Librazhdit dhe po niset drejt Tiranes per mjekim te specializur.