LAJM I FUNDIT/ Ndodh tragjédia në Vlorë, dalin detajet e paraMbrëmjen e sotme një ngjarje e rën.dë ka ndodhur në Vlorë, ku sipas informacioneve të para, mësohet se është plagosur një i ri.Plagosja me th.ikë është shënuar pranë shtëpisë se Oficerëve në qytetin e Vlorës. Burime për FaxNews bëjnë me dije se ambulanca është nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.Sipas informacioneve paraprake është plagosur me th.ikë një 45-vjeçar.

Dyshohet që dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin pranë një lokali dhe njëri prej tyre ka goditur me th.ikë shokun e tij.