Lajm i fundit/ Jozefina Topalli del me ur.gjencë para mediave dhe zbulon skuadrën që sapo iu bashkua për zgjedhjet e 25 prillit, i njihni të gjithëKryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka dalë pak më parë në media ku ka zbuluar skuadrën e saj për zgjedhjet e 25 prillit. Topalli ka zbuluar kandidatët për deputetë të qarkut të Tiranës.‘Kam kënaqësi që kam në këtë listë të parë, përfaqësues nga të gjitha fushat dhe të gjitha moshat.”, tha Topalli.LISTA

Elida Hoxha, pedagoge

Robert Çitozi, profesor

Lorenc Radovani, pedagog

Meri Krisaq Lalai, pedagoge/redaktore

Stela Jakova, menaxhim biznesi

Aben Basho, pedagog/botues

Lek Negri, pedagog

Franceska Memia

Jonuz Osmanhagaj

Polikron Polluçi, mjek

Daniela Kavaja

 

vijon…