LAJM I FUNDIT/ Dy shpërthime të fuqishme në Lezhë, dyshohet se…Dy shperthime te fuqishme jane ndjere ne zonen e Lezhes rreth ores 19:40 dhe 19:41 minuta dhe kryesisht ne Shengjin, Ishull Shengjin dhe Ishull Lezhe por ende nuk ka asgje te raportuar.Policia eshte vene ne alarm por nuk ka identifikuar se ku ka ndodhur shperthimi.Zhurma e krijuar ka qene shume e fuqishme sa eshte ndjere ne te gjithe zonen. Vazhdojne kerkimet per te identifikuar se cfare ka ndodhur. /ShkodraNews