Kujdes pamje të rënda/ U qëllua me pl.u.mb gome, e reja shpërfytyrohet, Kim Kardashian bën gjestin prekës

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vijojnë protestat e mëdha kundër racizmit. Tensionet janë të mëdha.

Nga mediat e huaja raportohet se një protestuese është goditur me pl.u.mb gome në sy, duke humbur pjesërisht shikimin nga njëra anë, si dhe duke pësuar një shpërfytyrim në fytyrë. Ndërkohë Kim Kardashian është ofruar bujarisht për ta ndihmuar atë.

“Kjo është zemërthyese dhe shqetësuese. A di dikush nga ju se si mund të kontaktoj me të? Do të dëshiroja ta ndihmoja atë në kujdesin e saj mjekësor nëse ajo ka nevojë”!