“Kam një lajm të keq”. Kryeministri Rama del me njoftimin bombastik: Dështoi, gjatë ditës së nesërme do….Pak pas njoftimit të dhënë nga Ministrja Belinda Balluku se ditën e nesërme nisin fluturimet komerciale në Rinas, ka ardhur dhe reagimi i menjëhershëm i Kryeministrit Rama.Statusi i plotë i RamësIlir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!