“Iku edhe një …”/ Blendi Fevziu nxjerr foton dhe bën komentin e tri.shtë

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur për shembjen e Teatrit Kombëtar se tashmë iku edhe një pjesë tjetër e historisë së Tiranës. Në një postim në Instastory, gazetari ka publikuar edhe një foto, ku fadromat e INUV shembin godinën historike të Teatrit Kombëtar.

“Iku edhe një pjesë tjetër e historisë së këtij qyteti”, shprehet Blendi Fevziu.

Ky reagim i gazetarit vjen, pasi gjatë orëve të para të ditës së sotme është shembur godina e Teatrit Kombëtar.