I bëri foto gj.oksit dhe ia nisi, poshtë tij kishte…moderatorja tregon përballjen e sikletshme

Moderatorja Alma Çelaj ka pozuar në plazh ne nje foto te saj ne rrjetet sociale, por në pah i ka dalë një tatuazh poshtë gjoksit, të cilën moderatorja thotë se e ka bërë në këtë kohë karantine.

Moderatoren për tatuazhin e ka “kritikuar” dhe e ëma, e cila i ka kërkuar “llogari” Almës duke i thënë: “kjo është mënyra më e mirë për t’më treguar tatuazhin?”.

“Mami kur e pa më mori direkt në telefon dhe më tha çfarë është kjo gjë. (Në studio po flitej që nuk vihet re) Sa mirë do të ishte sikur dhe mami të mos e kishte vënë re. Mori në telefon dhe tha kjo ishte mënyra më e mirë për të më treguar tatuazhin? Më mirë thashë se s’ta them dot përballë. Mjaftoi që mami të merrte një surprizë”, tha Alma.