Gruaja e portierit befason ndjekësit me fotot gjysmë e zhveshur

Modelja Nora Segura ka surprizuar edhe sot 300.000 ndjekësit e saj në Instagram.

Gjatë kësaj periudhe karantine ajo nuk i ka kursyer fotot “hot”.

Nora, e cila gjithashtu punon edhe si aktore, është gruaja e portierit amerikan, Tom Houard, që ka luajtur për Mançester Junajtid dhe Evertonin.

nora2

Fotot e fundit të postuara nga bukuroshja me origjinë gjysmë spanjolle dhe gjysmë suedeze janë të bashkangjitura me mesazhe që tregojnë mërzitjen e saj me periudhën e izolimit.

nora3

Për shembull, 31 vjeçarja shkruan në një nga këto foto: “Duke ëndërruar për një jetë normale.” Ashtu si në gati të gjitha fotot e saj, ajo është shfaqur shumë provokuese, duke qenë se gjoksin e ka pothuajse jashtë.

noraaa

nora4

nora5

nora6

nora7

nora8

nora9