E pabesueshme, Spartak Ngjela tregon pse nuk është martuar deri taniAvokati i njohur Spartak Ngjela ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në ‘Në kurthin e Piter Panit’. Vogëlushët i bënë pyetje nga më të ndryshmet, një ndër të cilat ishte “Pse nuk je martuar apo nuk të pëlqen që të martohesh?”.Ngjela iu përgjigj vogëlushit duke i thënë se është ndjerë më i lirë pa u martuar. “Më dukej vetja më i lirë mos të martohesha, por ju mos e bëni këtë”, tha ai.Më tej avokati shtoi se njeriu duhet të martohet që të krijojë pasardhës dhe për të pasur një grua me të cilën do të bashkëpunojë në jetë.