Durrsakja “suprizon” shoqen e ngushtë, i çon në festën e beqarisë ish-të dashurit (video)Kjo histori e pabesueshme po bën xhiron e rrjetit ditën e sotme.Pasi një vajzë duket se “i ka dashur të mirën” shoqes së saj dhe e ka zgjedhur ti bëjë një “surprizë” ndryshe pikërisht në festën e beqarisë.Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Durrës dhe sipas gazetares së “Aldo Morning Show” vajza i ka çuar shoqes të gjithë ish-të dashurit te festa.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë: