“Disa nga çiftet e këtyre shenjave do ndahen në fund të muajit janar”. Meri Shehu lëshon paralajmërimin…Astrologia Meri Shehu ka qenë dje e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka bërë disa paralajmërime për disa nga shenjat e horoskopit.“Data të rëndësishme janë: 13 janari. Edhe në planin politik dhe ekonomik do të ketë përmbysje. Njerëzit e politikës duhet të bëjnë kujdes se mund të shikojnë pozicionet e tyre të përmbysura.Bricjapi, Gaforrja, Dashi dhe Peshorja duhet të bëjnë kujdes sot, se janë shenja kardinale që kanë shumë energji dhe veprojnë e nevrikosen shpejt”.

Kurse për muajin në përgjithësi Meri tregon: “Janari ka akoma surpriza të rëndësishme, me më të mëdhatë e vitit 2021. Gjithçka që ka ngelur pa thënë në 2020-ën do sqarohen në fund të janarit.

Lidhjet pasionante do shfaqen në fund të janarit, por edhe ndarjet. Në datën 28 janar hëna e plotë do të jetë në Luan do të sjellë gëzim dhe dashuri”, tha Meri Shehu tek programi “Rudina”.