Denoncimi bo.mb.ë/ Ç’po ndodh?! “Japin fajde dhe…”, i vihet zjarri dy makinave  në Shkodër,

Në Shkodër denoncohet se ka ndodhur një tjetër ngjarje e rëndë. Sipas një denoncimi të publikuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha dy automjeteve iu është vënë flaka dhe policia fsheh ngjarjen.

“Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit.

Postimi i plotë

Ne Shkoder digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershnetje doktor

Jam brenda rradhve te policis shkoder dhe imagjinojeni vet se ku ka shku puna kur ne skena fuqi dhe detyrohena me denoncu vedin te ju. Dje u gjuajten me arm ne qender tShkodres kurse jo ma larg se nji nat perpara 2 makinave ju asht vu flaka te Kinemaja. Te lutem bani kto pytje drejtusave tpolicise Shkoder.

Dy makinat golf a jane djeg te kinemaja ne mes te nates.

A ka shku policija e shkodres dhe  a i kane fsheh gjurmet.

A jane ne pronesi te njerzve qe japin fajde nShkoder dhe kush i ka vu zjarrin?

A e mbajten tfsheht drejtuesit e policis dhe a kane marr lekt per kyt pune?

Informacjoni asht 100% i sigurt se ka pas njerz qe e kane pa skenen lajv nga ballkonet e pallatave

Anonim te lutem se me hekun prej punet”