Dalin pamjet, aktorja e dashur për shqiptarët feston ditëlindjen, por i bën të papriturën ish-gruaja e partnerit të saj

Ndodh edhe kështu.. aktorja e dashur për të gjithë ka festuar ditëlimndjen në shoqrinë e partnerit të saj por edhe të ish-gruas së tij.

Fjala është për Dakota Johnson e cila festoi  30 vjetorin në një festë të organizuar mes shumë miqsh dhe shumë të njohurve nga bota e shoëbizit duke përfshirë partnerin e saj Chris Martin, nënën e saj Melanie Griffith, këngëtaren Miley Cyrus dhe aktoren Kate Hudson.

Gëzuar ditëlindjen e 30-të ti gur i çmuar”,i shkruante ish-gruaja e partnerit të saj.