Ç’do thotë ambasadorja?!/ Yuri Kim bën një tjetër lëvizje të papritur pas takimi me Këshillin Politik

Ka përfunduar takimi i ambasadorëve të SHBA, BE, OSBE dhe të Britanisë së Madhe me anëtarët e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore.

Pas këtij takimi ambasadorja amerikane Yuri Kim bën lëvizjen e papritur. Ajo ka thirrur mediat në vend për të zhvilluar një konferencë për shtyp.

Ende nuk dihet se çfarë mesazhi do të përçojë Kim nga zyra e Ambasadës në vend.