Ish ministri i PD: Çfarë më tha Berisha për debatin me Ramën

Tani thotë se jeton vetëm si shkrimtar. Nuk ka televizor në shtëpinë e tij, pasi.

Merita Halili rrëfehet te Rudina: Kur ika në SHBA, për 6 muaj kam larë me lot…

Prej më shumë se 20 vitesh është larguar me familjen e saj drejt Shteteve të.

Bieta Sulo i fton të diskutojnë për mashkullin modern, çunat e habisin fare me reagimin e tyre (Ja video)

Të ftuarit e ditës së enjte të Bieta Sulos, në emisionin “Ftesë në 5”, ishin.

VIDEO/ Çifti spanjoll vjen në Shqipëri, por i ndodh hataja në Theth. Shihni ç’ka ngjarë

Një çifti spanjoll u ka ndodhur një aventurë disi e sikletshme në Theth. Ata erdhën.

Kjo video do iu shtojë jetën, Sulua është plaku më ‘nona’ në vend!

Telefonata e një të moshuari te “Aldo Morning Show” është kthyer në virale. Telefonuesi, Sulo.

VIDEO/ Kuksiani merr në telefon te Aldo, pyetja që bën është epike!

E habitshme pyetja e një të riu e bërë një ditë më parë gjatë nje.

VIDEO/ Është 102 vjeçe, por kjo gjyshe u lë targën vajzave të reja

Shumë vajza të reja duhet ta kenë zili për energjinë e saj. Disa vite më.

Hahaha! Kjo që ka ngjarë te protesta do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Protestua e studentëve shpesh dhuron edhe momente humoristike. E tillë është ajo që ndodhur mbrëmjen.

VIDEO/ Ndodh ëndrra e çdo njeriu! Autostrada mbushet me para

Nje video e  filmuar nga nje gazetare tregon momentin kur qyettaret braktisin makinat e tre dhe.

VIDEO/ Anglezja u çon ushqim, studentët të rrëqethin mishin me gjesti që bëjnë!

Një valë energjie pozitive u duk se u përhap në protestën e sotme, pas gjestit.