URGJENTE/ Nëse keni një makinë të tillë tregoni k.ujdes, mund të marrë flakë

Volvo ka tërhequr rreth 1 milion automjete pasi disa pjesë të motorit mund të shpërbëhen.

Tregoni kujdes! Facebook po ju bën këtë gjë e ju nuk e dini

Facebookka rënë sërish pre e një tjetër kritike që prej sk.andalit të “Cambridge Analytica”. Por.

Keni probleme me Whatsapp? Lajme të këqija, lexoni menjëherë këtë njoftim

Rjeti i komunikimit Whatsapp ka nisur bllokimin e llogarive të disa përdoruesve pa i paralajmëruar.

Harrojeni WhatsApp-in dhe Instagramin, Facebook-u merr vendimin drastik

Janë tre aplikacionet më të përdorura, por duket se tashmë Facebook, WhatsApp dhe Instagram do.

Ajo që pritet të ndodhë do prekë dhe njerëzit. Shkencëtarët japin alarmin

Shkencëtarët australianë në Universitetin e Sidneit zbuluan yllin e rrallë “Perëndi të kaosit”, për të.

Kujdes! Sot mund t’i humbisni të gjitha bisedat e WhatsApp nëse…

Kompania e njohur ka bërë me dije se duke nisur nga data 12 nëntor, të.

Meshkujt po zhduken, Kromozomi Y ka një të metë të trashëguar

Nga Darren Griffin & Peter Ellis Kromozomi Y, mund të jetë një simbol i mashkulloritetit,.

Ju mësojmë metodën e thjeshtë! Zbulo se kush të telefonon me privat

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush, i cili nuk ka as emër.

Zbulohet pse miliarderët e internetit kanë humbur milarda këto 10 ditë

Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, është pronari i Amazon, Jeff Bezos. Ai.

Qenkemi të gjithë në rrezik, hakerat sulmojnë “Facebook”

Cënimi i fundit i sistemit të sigurisë i zbuluar nga rrjeti social Facebook ka prekur.