Firat merr lajmin më të keq të jetës së tij, çfarë do të ndodhë me të?

Yaman është dërguar në një spital në Berlin. Fırat nuk do ta lërë Yaman të.

Zeynep mes lotësh martohet dhe zbulon anët e errët të Mehdiut, por çfarë do të bëjë Faruk

Zeynep vendos të martohet me Mehdiun. Vendimi për martesë sjelle nje buje te madhe ne.

Kader nis jetën e re në vilë, por merr h.ak mi.zorisht ndaj Meralit

Kader arrin ne nje pike shume te veshtire, ku nuk arrin dot te mos e.

Firat dhe Jaman nisen drejt Gjermanisë për ndeshjen, por ndodh ngjarja që i t.rondit fort

Ndeshja midis Kerem dhe Steigher përfundoi në favor të Steigher dhe Kerem nuk mund të.

Gjendje kaotike në spital, mes Ali dhe Nazllë ndodh diçka e tm.errshme, ndërkohë dikush nis planet për t’i shk.atërruar

Gjërat janë gati të dalin jashtë kontrollit në urgjencën e spitalit. Ferman infektohet me virusin.

Kampioni Im, a do t’ia dalë Firat të shpëtojë Yaman. Ky i fundit i bën kërkesën e madhe Elifit: Dua të…

Yaman është dërguar në një spital në Berlin. Fırat nuk do ta lërë Yaman të.

Zeynep merr vendimin tro.nditës, pranon të martohet me Mehdiun, por…

Duke kuptuar se sa serioz është Mehdiu në ofertën e tij, Zeynep është në prag.

Kader tro.nditet kur mëson se çfarë e ka në të vërtetë Nerimanin

Selen mëson se Songyl është shtatzënë. Po Gynej si do ta presë lajmin që do.

Kerem në gjendje të rëndë pas ndeshjes, Suna përjeton tmerr. Çfarë do të zbulojë Zafer tek…

Ndeshja midis Kerem dhe Steigher u zhvillua. Por Kerem nuk arrin dot të mundë kundërshtarin e.

Shtëpia ime, fati im/ Shihni çfarë do të ndodhë nesër

Zejnep dëgjon një të vërtetë të hidhur nga babai i saj birësues. Nermin shkon të.