Ejlyl nga Serkani përfundon në krahet e Toprakut

Në krahët e njëri-tjetrit, Ejlylin dhe Toprakun nuk i lidh vetëm seriali “Lule të vetmuara”.

Nuk do ta b.esoni se cili është aktori i njohur turk që do ti bashkohet serialit ‘Çukur’

Seriali turk ‘Çukur’ që ka thyer rekord shikueshmërie dhe në vendin tonë ka filluar sërish.

Bashkëshortja e ‘Ezel’ tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba së shpejti. Bashkëshortja e tij.

Më thuaj cilën flutur zgjodhe, të të them një pjesë të fshehur të personalitetit tënd! E zbulon tani!

Flutura është simboli i brishtësisë, bukurisë dhe lirisë. Shumë artistë e përdorin figurën e saj.

Hande Erçel lë të dashurin për aktorin turk

Disa ditë më parë lajmi i ndarjes së aktores turke Hande Erçel nga këngëtarin Murat.

Infektohet me Covid-19 një tjetër aktor i njohur turk, ndërpriten xhirimet e serialit

Një tjetër aktor i njohur turk është infektuar me koronavirus dhe bëhet fjalë për Mert.

Hapin v.arrin e pasanikes, sh.okohen me ato që gjejnë brenda

Një kurorë magjepsëse me tetë gjethe ari. Kjo quhet një thesar i çmuar dhe është.

Shkoi tek varri i kushëririt, 20-vjeçares i ndodh e papritura. Ndjen se në sy i futet…

A e dini se rritja e bletëve kërkon kujdes maksimal për veten të mbroheni nga.

Një letër e ardhur nga Rustem Pasha do ta xhindosë sulltanin, ja çfarë do të ndodhë sot

Sulltaneshë Mihrimah nuk mund ta pranojë dot faktin që Sulltaneshë Esma të martohet me personin.

Lajmi merr dhenë: Ali dhe Esma bëjnë dasmën e tyre

Hazani, çdo ditë e më shumë kalon kohë me Ferhatin. Ai i shkon shpesh edhe.