Pamje të trishta, Shiroka nis të shkatërrohet por institucionet heshtin e mbyllin sytë

Shiroka bie pre e demtimeve. Investimi i qeverise shqiptare ka nisur te shkaterrohet ditet e.

Ilir Beqja bën lëvizjen e papritur në Shkodër: Të gjithë drejtorët të japin dorëheqjen, në të kundërt…

Me detyrim – përcaktim, Ilir Beqaj ka bërë që të gjithë drejtorët rajonal të Shkodres.

Senida Mesi apo Luan Harusha?! Mes tensionesh dhe përballjes socialistët e Shkodrës do të zgjedhin drejtuesin

Senida Mesi apo Luan Harusha? Mes ketyre dy emrave eshte fokusuar diskutimi kryesor ne partine.

Valdrinit i nisin presionet pa filluar akoma punen. Tom Doshi kerkon n/kryetarin e bashkise

Çdo subjekt politik që garoi në zgjedhjet e 30 qershorit në bashkinë Shkodër dhe që.

Ekskluzive/ “Valdrin Pjetri i inkrim.inuar”, Basha tro.ndit socialistët nga Shkodra

Kryedemokrati Lulzim Basha nga Shkodra ka leshuar nje prej akuz.ave me te renda ndaj kryebashkiakut.

Voltana dhe tentativa për të fituar pikë në sytë e Bashës, kreu i PD drejt Shkodrës pas lëvizjes së fundit që nuk u prit aspak mirë

Të hënën pasdreke demokratët e Shkodrës do të presin Lulzim Bashën, i cili ka vendosur.

Dalin dokumentat: Ja si Tom Doshi falsifikoi fletët e votimit në Vau Dejës

Partia Demokrati ka vazhduar me denoncimet e saj në lidhje me votimet monopartiake të Edi.

Rama nuk është i mirëpritur në Shkodër/ Ja çfarë pritet ti punojnë demokratët të premten

Ndersa socialistet po behen gati te presin kryeministrin Rama ne viziten e tij te premten.

Ekskluzive/ Burimet: Basha djeg përfundimisht Voltanën, ja arsyet

Lulzim Basha ka vendosur te “djege” alternativen e Voltana Ademit per te rikandiduar per nje.

Rama vjen të premten, ç’pritet të ndodhë sot tek PS Shkodër

Eshtë i vendosur të hyjë në zgjedhje dhe Edi Rama në përgatitje për këtë proçes.