Futbollisti shp.ërthen në lot në mes të emisionit, prezantuesi i nxjerr videon, ai flet për herë të parë: Nuk e prisja, një ditë isha…

Cristiano Ronaldo nuk mundi t’i përmbante lotët pasi pa një video të babait të tij,.

Video/ Çfarë s’u pa nga ndeshja? Reagimi i trajnerit shkakton të qeshura pa fund në…

Kosova humbi me rezultatin 3-5 në transfertë përballë Anglisë edhe pse ka bërë një paraqitje.

Video/ Djali i futbollistit të njohur brohoret për skuadrën kundërshtare, ai i **** në sy të të gjithëve

Në ndeshjen e zhvilluar së fundmi nga Barcelona kundër Real Betis-it, e cila përfundoi me.

Ja momenti kur trajneri i DInamos ndjehet keq në pankinë dhe më pas pëson infarkt

Një ngjarje shumë e rëndë ndodhi dje në ndeshjen mes Dinamo Bukureshtit dhe Universitatea Kraiova.

Ndërroi jetë, i jepet lamtumira e fundit ikonës së futbollit shqiptar

I është dhënë lamtumira e fundit Fatmir Frashërit të ndarë nga jeta në moshën 78.

U largua nga Shqipëria pas rezultateve skandaloze, Panuçi merr goditjen e fortë nga e fejuara pas tre vitesh

Lajme te keqija vijne nga jeta rivate e ish-trajnerit te Kombetares, Christian Panuci. Pas u.

Nuk i mjaftoi Shqipëria, gruaja i bën të papriturën Panuccit

Sipas medieve italiane, , Christian Panucci, i ka dhënë fund lidhjes së tij 3 vjeçare.

U shkarkua nga drejtimi i Kukësit, reagon Ernest Gjoka: Nuk do ta bëj unë intervistën, le ta bëjë…

Ernest Gjoka nuk është më trajner i Kukësit dhe duket një histori identike me atë.

Super lajm! KF Vllaznia rinovon kontratat me dy futbollistët e rëndësishëm të ekipit

KF Vllaznia bën të ditur se ka rinovuar kontratat edhe me dy prej futbollistëve më.

A.ksident i r.ëndë, shuhet në vend boksieri kampion bote

Boksieri i njohur Pernell Whitaker ka humbur jetën krejt papritur. 55-vjeçari ndërroi jetë pasi u.