Trajneri i ri i kombëtares, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm

Emri i një trajneri në drejtimin e kombëtares duket se tashmë është akorduar. Federata Shqiptare e.

Plas sherri tek Bayern, dy lojtarët grushtohen me njëri tjetrin

Edhe pse Bajerni iu rikthye rezultateve pozitive në kampionat, tensionin në kampin bavarez duket i.

“Çmendet” Ronaldo, shënon super-gol ndaj Ajax

Ajaxi dhe Juventusi po zhvillojnë mes tyre ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampioneve..

“Shtanget” United, Barcelona kalon në avantazh

Barcelona ka kaluar në epërsi kundër Manchester Unitedit, në ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Sukses i merituar! Shkodrani Erkand Qerimaj merr medalje në Gjeogji

Pas suksesit të jashtëzakonshëm të një dite më parë të Briken Caljës, sot ishte radha.

Shokohet bota e futbollit, trajneri i njohur pëson aksident dhe rrezikon jetën

Shëtitja me biçikletë i ka kushtuar shumë drejtuesit të dy herë Kampiones së botës. Trajneri.

“U përzu” nga Shqipëria, e pabesueshme kush e kërkon Panuccin

Largimi i tij nga Shqipëria mund t’i dalë për mirë. Christian Panucci mund të marrë.

Donte t’i ikte policisë, ak.sidentohet futbollisti i njohur

Bota e sportit ka marrë një lajm të hidhur sot. Ka të bëjë me sulmuesin.

Sporti shkodran në zi. Ndahet nga jeta një emër shumë i njohur i tij

Shkodra është zgjuar me një lajm të hidhur mëngjesin e sotëm. është ndarë nga jeta.

VIDEO/ Prag trag.jedie, futbollisti bie pa ndjenja në fushën e lojën. Këto janë pamjet dramatike

Një episod vërtet dramatik është shënuar në një ndeshje futbolli në Itali. Përballja midis Lecces.