Sporti shqiptar në ZI/ Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur, Shkodra ‘në lot’

Një lajm I hidhur vjen nga sporti shqiptar. Bëhet me dije se ish-lojtari i Vllaznisë,.

Kur do nisë futbolli? FSHF sapo lëshoi njoftimin e rëndësishëm, përgatituni, ja data

Federata Shqiptare e Futbollit ka dhënë një njoftim të rëndësishëm, teksa ka bërë sot me.

Ah sa dhimbje/ Ndahet nga jeta në moshë fare të re futbollisti i njohur, ua sa gjynah sa i ri

Një lajm i trishtë është mësuar ditën e djeshme dhe është konfirmuar sot nga ekipi.

Sho.kohen fansat e Cristiano Ronaldos, ç’ka ndodhur me të? Mediat japin lajmin e trishtë se CR7…

“Correio de Manha”, ka bërë me dije se Cristiano Ronaldo vijon te jetë pozitiv me.

Sporti shqiptar në zi, po përlotemi, ndahet nga jeta ish-trajneri i njohur

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot. Bëhet me dije është ndarë sot nga jeta, një.

E bu.jshme/ Rolando njofton tërheqjen…ky është fundit i një epoke

Fundi i një epoke, mbase më e lavdishmja e historisë do të jetë për kombëtaren.

Hidhet Shorti në ‘Air Albania’, përzgjidhen grupet për Kategorinë e Parë, ja kush janë

Janë përzgjedhur grupet për Kategorinë e Parë pas hedhjes së shortit në ambientet e stadiumit.

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-presidenti i klubit të njohur…

Një lajm i hidhur është mësuar sot. Bëhet me dije se është ndarë nga jeta.

VIDEO/ Rekord, super talenti shkodran, që e kërkon Interi, i mahnit të gjithë dhe futet në histori

Një prej talenteve më të diskutuar këto kohë në futboll është edhe shkodrani Kevin Zefi..

3 futbollistë të Kombëtares me COVID?/ FSHF ‘zbardh gjithë të vërtetën’, ja ç’po ndodh

Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një deklarate për shtyp ka reaguar lidhur me.