Sporti dhe Shkodra në zi, ndahet nga jeta kampioni dhe rekordmeni i njohur i Vllaznisë, na pikëlloi të gjithëve

Një lajm tejet i hidhur është mësuar sot. Bëhet me dije se është ndarë nga.

Lajm ur.gjent/ Kërcet sherri i madh para derbit Tirana-Partizani, 3 tifozë ‘lahen në gjak’, vjen lajmi i rëndë për 16 të tjerë…

Një sherr mes disa personave ndodhi para derbit kryeqytetas Tirana-Partizani, ku u plagosën 3 persona..

Futbolli në ZI/ Ndahet nga jeta në moshë fare të re Futbollisti i njohur, ishte duke…oh zottt

Është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku kardiak futbollisti francez, ish-sulmuesi i Bastia.

Lajm i fundit/ Pl.as k.eq sherri pas ndeshjes Laçi-Kukësi, g.oditet arbitri, mësohet se ai është…

Ofendime e sherr ka pasur sot fill pas përfundimit të ndeshjes Laçi-Kukësi, me rezultatin 3-2..

Humbje e madhe për Sportin shqiptar, ndërron jetë Ish-trajneri, e njohim të gjithë, sa gjynah….

Një lajm tejet i rëndë ka ndodhur ditën e sotme. Ka ndërruar jetë në moshën.

“Ke vetëm një muaj jetë, jam duke vdekur”. Trajneri i njohur zbulon sëmundjen e rëndë: Ndihem i lodhur, është herë e tretë që…

Trajneri i Napolit, Xhenaro Gatuzo ka zbuluar publikisht sëmundjen e rëndë me të cilën po.

Ndodh e pazakonta/ Vjen lajmi i rëndë për Lojtarin Elseid Hysaj, klubi jep njoftimin….

I është nënshtruar testit për COVID sërish Elseid Hysaj por mesa duket lojtari ka rezultuar.

VIDEO/ Pl.as keq she.rri në zgjedhjet te peshëngritja

Pamjet e mëposhtme vijnë nga ajo që duhet të ishte Asambleja Zgjedhore e Peshëngritjes. Te.nsione.

Zbulohet arsyeja e mungesës/ Pse trajneri nuk do e drejtojë sot Kukësin në ndeshjen e Kupës? ‘Ja arsyeja e ‘zhdukjes së tij’, e rëndë….

Zbulohet arsyeja e mungesës së trajnerit të Kukësit Skënder Gega në ndeshjen e sotme me.

Lajme jo të mira nga Futbolli/ Ç’i ka ndodhur Igli Tares? Presidenti i Lazio jep njoftimin e rëndë dhe hedh dyshimet e forta se…

Presidenti i klubit të Lazios Claudio Lotitto ka bërë me dije se Drejtori sportiv i.